۱۴۰۰ جمعه ۲ مهر

 

🔆معرفی وبینار:

برگزاری وبینار نسخه نویسی با هدف اینکه نسخه بهتری بنویسیم تا بتوانیم درمان مناسب تری را داشته باشیم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۷ با تدریس آقای دکتر پرداختی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمان با هماهنگی کارگروه توانمندسازی کمیته توسعه آموزش علوم پزشکی کرمان برگزار می شود.

جامعه هدف این وبینار تمام دانشجویان(پزشکی، پرستاری و....) و حتی پزشکانی می باشند که به طور مستقیم یا غیرمستقیم با فرایند ارائه روش های درمانی و یا تجویز داروهای موردنیاز بیماران خود درگیر می باشند لذا محدودیت خاصی برای شرکت در این وبینار وجود ندارد و دانشجویان و پزشکان مختلف می توانند برحسب نیاز خود از این وبینار حداکثر استفاده را داشته باشند

 

🔆هدف اصلی و بنیادین وبینار:

این کارگاه آموزشی با هدف بررسی مشکلات نسخه نویسی پزشکان و دیگر اعضای کادر درمان و همراه با ارائه راه حل هایی برای جلوگیری از بروز خطاهای پزشکی مانند وجود تداخلات  دارویی در نسخه پزشکان، توجه بیشتر به اقلام دارویی در نسخه ها و شیوه صحیح و به موقع استفاده از آنتی بیوتیک ها و سایر داروها و فرایندهای به موقع عوارض ناخواسته دارویی، برگزار می شود.

 

🔆زمان دقیق برگزاری وبینار:

📅 پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۵/۷
🕰 ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ ظهر

🔆مدرس :
👨‍🏫آقای دکتر عباس پرداختی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمان

💶هزینه ثبت نام وبینار: 

این وبینار با هماهنگی کمیته توسعه آموزش دانشگاه علوم پزشکی کرمان به صورت کاملا رایگان در زمانبندی ذکر شده بالا برگزار می شود.

⭕⭕همچنین همراهان محترم این کارگاه در صورت شرکت کامل در این وبینار می توانند از سرتیفیکیت معتبر این کارگاه آموزشی نسخه نویسی بهره مند شوند.

 

💬در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید از طریق آیدی زیر با واحد پشتیبانی ارتباط بگیرید
ParsaIranmanesh@

 

💠همچنین عزیزان می توانند اخبار کمیته را از طریق پیج اینستاگرام کمیته توسعه آموزش دانشگاه علوم پزشکی کرمان نیز دنبال کنند.
https://www.instagram.com/p/CRoBqiEL_mf/?utm_medium=share_sheet

رایگان
دکتر عباس پرداختي دوخاني
کد کارگاه: 137
تاریخ شروع:۱۴۰۰ يکشنبه ۳ مرداد
تاریخ پایان:۱۴۰۰ چهارشنبه ۶ مرداد
شهر محل برگزاری: كرمان
آدرس: دانشگاه علوم پزشکی کرمان
زمان برگزاری: پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۵/۷ ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۱:۳۰ ظهر
فایلهای پیش نیاز: فایل تدریس شده دکتر پرداختی